Opis obrazka/ Matura/ English/ Matura Exam/ Maturzysta/ Liceum/ Picture description/ Przydatne/ Słownictwo/ Wyrażenia/ Must have matura

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu materiału w języku angielskim (z tłumaczeniami): 1 strona A4 na temat opisu obrazka maturalnego. Notatka idealna na przygotowanie się do egzaminu maturalnego z części ustnej. Plik obejmuje wszystko, co najistotniejsze: wyrażenia, zwroty, oraz bogate słownictwo.

Wszystko, co materiał zawiera, jest przedstawione na zdjęciach. W razie znalezienia błędów czy literówek proszę o kontakt mailowy: filipkowska.julia@wp.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami, które nie widnieją na moim profilu, również zapraszam do kontaktu.

♥ Z góry dziękuję za zakup ♥

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .jpg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 1
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

filipkowska_angielski

Hello!

Mam na imię Julia i jestem lektorem w dwóch szkołach językowych. Język angielski to moja ogromna pasja, którą chcę się dzielić ze światem. Na moim profilu znajdą Państwo pliki w formacie PDF, stworzone przeze mnie 🙂 W razie Państwa potrzeby o materiały, które jeszcze nie widnieją w mojej ofercie, zachęcam do kontaktu.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *