Pakiet materiałów z przyrody do klasy 4, cały rok w jednym zestawie (40 kolorowych notatek, sketchnotek dla ucznia)

Przedstawiam Wam SUPER PAKIET materiałów 40 kolorowych notatek wizualnych, sketchnotek dla ucznia.

Notatki przygotowane na podstawie podręcznika do przyrody klasa 4 wyd. Nowa Era. To rewelacyjny zestaw do wykorzystania jako: notatka z lekcji, wklejka do zeszytu, powtórzenie wiadomości czy utrwalenie materiału, ale tez jako inspiracja do tworzenia własnych notatek przez ucznia, pomoc w edukacji stacjonarnej jak i edukacji domowej.

W zestawie znajdziecie 18 kart, za zakup pojedynczych sztuch zapłacilibyście 90 zł , dodatkowo dorzuciłam 22 sztuki zupełnie darmowych kart.  Extra rabat w wysokości 30% sprawia, że za jedyne 63 zł  macie 40 kart pracy , do każdego tematu, na cały rok szkolny w jednym miejscu!

Serdecznie polecam i dziękuję za docenienie mojej pracy. Mariola

Kategorie ogólne NOWOŚĆ! Zestawy na cały rok szkolny
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty
Pliki graficzne .jpg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

"Biologia-Lubię to" Mariola Dyl

Hej, nazywam się Mariola Dyl, jestem nauczycielką biologii i przyrody w szkole podstawowej. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, marzę o szkole bez ocen, rywalizacji i wszechobecnej papierologii.
W swojej pracy kieruję się zasadą "Bądź takim nauczycielem, jakiego chciałbyś dla swojego dziecka". Lubię angażować uczniów w myślenie, pobudzać ich kreatywność, dawać tak zwane „pole do popisu” ich wyobraźni i spontaniczności.
Materiał, który przygotowuję tworzę przede wszystkim z myślą o uczniach. To dla nich przyswajanie wiedzy ma być przyjemnością.
Obserwując niechęć uczniów do notowania w sposób tradycyjny, zauważyłam, że te same treści w innej formie są o wiele łatwiejsze do zapamiętania. Im więcej słów chcemy przekazać, tym nasza notatka staje się dłuższa i trudniejsza do zapamiętania. Zastąpienie ich rysunkami, symbolami, grafiką pozwala na wzmocnienie procesu myślenia u ucznia. Ułatwia notowanie, zapamiętywanie, a jednocześnie pobudza mózg do myślenia. Jeśli jeszcze uczeń – szczególnie ten młodszy, może dodatkowo „współtworzyć” notatkę – poprzez wypełnianie karty pracy, jej kolorowanie, kreowanie całości – zapomina, że właśnie się uczy. I to jest efekt, do którego dążę.
Swoją pasją chcę też dzielić się z innymi wspaniałymi nauczycielami, których każdego dnia odkrywam w mediach społecznościowych. Czerpię z ich kreatywności, dają mi ogromną moc i chęć pogłębiania wiedzy i rozwoju osobistego. To także ukłon w stronę rodziców, którzy w natłoku codzienności pragną wspierać swoje dzieci w ich codziennych zmaganiach szkolnych.
Prowadzę swój Fanpage na Facebooku i Instagramie "Biologia -Lubię to".
Oprócz rysowania mam wiele innych pasji takich jak: pisanie, szkicowanie, malowanie, ogród, bieganie, joga i podróże.
Zaglądajcie też na moja stronę https://biologia-lubieto.pl/
Zapraszam Mariola

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *