Pakiet materiałów z przyrody do klasy 4, cały rok w jednym zestawie (aż 80 kart!!! 40 kolorowych wklejkę do zeszytu, 40 kart pracy do uzupełnienia dla ucznia)

Przedstawiam Wam SUPER PAKIET materiałów – aż 80 kart dla ucznia!!!

(W zestawie znajdziecie 40 gotowych , kolorowych wklejek do zeszytu, oraz 40 kart pracy w wersji czarno białej, do uzupełnienia i pokolorowania dla ucznia).

Karty przygotowane na podstawie podręcznika do przyrody klasa 4 wyd. Nowa Era. To rewelacyjny zestaw do wykorzystania jako: notatka z lekcji, praca domowa, utrwalenie materiału, praca samodzielna, kartkówka,  itp.

To rewelacyjny pakiet w promocyjnej cenie 100zł do każdego tematu, na cały rok szkolny w jednym miejscu!

Codzinnie łatwy dostęp pozwoli Wam urozmaicić lekcję, wykorzystać w nagłej sytuacji na lekcji, wyświetlić uczniom na tablicy, możliwości jest ogrom.

Serdecznie polecam i dziękuję za docenienie mojej pracy. Mariola

Kategorie ogólne NOWOŚĆ! Zestawy na cały rok szkolny
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty
Pliki graficzne .jpg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

"Biologia-Lubię to" Mariola Dyl

Hej, nazywam się Mariola Dyl, jestem nauczycielką biologii i przyrody w szkole podstawowej. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, marzę o szkole bez ocen, rywalizacji i wszechobecnej papierologii.
W swojej pracy kieruję się zasadą "Bądź takim nauczycielem, jakiego chciałbyś dla swojego dziecka". Lubię angażować uczniów w myślenie, pobudzać ich kreatywność, dawać tak zwane „pole do popisu” ich wyobraźni i spontaniczności.
Materiał, który przygotowuję tworzę przede wszystkim z myślą o uczniach. To dla nich przyswajanie wiedzy ma być przyjemnością.
Obserwując niechęć uczniów do notowania w sposób tradycyjny, zauważyłam, że te same treści w innej formie są o wiele łatwiejsze do zapamiętania. Im więcej słów chcemy przekazać, tym nasza notatka staje się dłuższa i trudniejsza do zapamiętania. Zastąpienie ich rysunkami, symbolami, grafiką pozwala na wzmocnienie procesu myślenia u ucznia. Ułatwia notowanie, zapamiętywanie, a jednocześnie pobudza mózg do myślenia. Jeśli jeszcze uczeń – szczególnie ten młodszy, może dodatkowo „współtworzyć” notatkę – poprzez wypełnianie karty pracy, jej kolorowanie, kreowanie całości – zapomina, że właśnie się uczy. I to jest efekt, do którego dążę.
Swoją pasją chcę też dzielić się z innymi wspaniałymi nauczycielami, których każdego dnia odkrywam w mediach społecznościowych. Czerpię z ich kreatywności, dają mi ogromną moc i chęć pogłębiania wiedzy i rozwoju osobistego. To także ukłon w stronę rodziców, którzy w natłoku codzienności pragną wspierać swoje dzieci w ich codziennych zmaganiach szkolnych.
Prowadzę swój Fanpage na Facebooku i Instagramie "Biologia -Lubię to".
Oprócz rysowania mam wiele innych pasji takich jak: pisanie, szkicowanie, malowanie, ogród, bieganie, joga i podróże.
Zaglądajcie też na moja stronę https://biologia-lubieto.pl/
Zapraszam Mariola

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *