Picture description with Montessori grammar symbols: SET 2

Materiał cyfrowy

Picture Description Activity składa się z 6 pięknych obrazków oraz kart ze słowam, a których uczeń układa zdania. Zadanie skonstruowane jest w taki sposób, że można pracować z nim na 9 rożnych poziomach. Dzięki temu może być użyte w klasie Montessori, ale rownież w klasycznej klasie szkolnej czy na lekcjach prywatnych.

Zadanie zawiera w sobie kontrolę błędu. 

Przeczytaj o szczegółach zadania tutaj: https://www.montenglish.com/post/picture-description-with-montessori-grammar-symbols-one-activity-multiple-options

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek Klasa 3, Klasa 4
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 21 - 30
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

montenglish

Jestem nauczycielem angielskiego od 20 lat, z tego 9 lat spędziłam pracując w placówce Montessori jako koordynator nauczania języka angielskiego, a w późniejszym czasie wicedyrektor szkoły. Moją pasją jest tworzenie materiałów inspirowanych pedagogiką Montessori, czyli takich, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie bez pomocy nauczyciela. Dlatego większość moich pomocy ma zawartą w sobie kontrolę błędu, tak by uczniowie mogli samodzielnie sprawdzać swoje odpowiedzi. Dodatkowo zależy mi na tym by moje materiały były estetyczne, tak by zachęcały uczniów do sięgania po nie oraz aby angażowały różne zmysły.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *