Present Continuous/ Worksheet/ Zestaw zadań/ Teoria i Praktyka/ Teoria/ Theory/ Zadania/ Pakiet/ Karta pracy/Speaking/ Gramatyka/ Grammar/ English Grammar/ Matura/ Notatka/ SP 4/ SP 4-6/ SP 7-8/ SP 8/ Klasy 7-8/ Klasa 8/ Gotowa lekcja/ Mówienie

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu materiału w języku angielskim aż 8 stron A4 jasno i klarownej rozpisanej teorii Present Continuous wraz z 11 kreatywnymi i praktycznymi zadaniami do rozwiązania, oraz zadaniem na mówienie. W pliku zostało zawarte wszystko, co najważniejsze dotyczące tego zagadnienia gramatycznego, jednocześnie materiał jest podzielony na zdania twierdzące, przeczące i pytania.

Jeżeli zainteresowani są Państwo Grammar Cards lub Speaking Cards z użyciem Present Continuous, zapraszam na mój profil, gdzie Państwo znajdą owe materiały 🙂

Wszystko, co materiał zawiera, jest przedstawione na zdjęciach. W razie znalezienia błędów czy literówek proszę o kontakt mailowy: filipkowska.julia@wp.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami, które nie widnieją na moim profilu, również zapraszam do kontaktu.

♥ Z góry dziękuję za zakup ♥

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 8
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 90 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

filipkowska_angielski

Hello!

Mam na imię Julia i jestem lektorem w dwóch szkołach językowych. Język angielski to moja ogromna pasja, którą chcę się dzielić ze światem. Na moim profilu znajdą Państwo pliki w formacie PDF, stworzone przeze mnie :) W razie Państwa potrzeby o materiały, które jeszcze nie widnieją w mojej ofercie, zachęcam do kontaktu.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *