Prezentacja „Badania obszarów okołobiegunowych” w genially do edycji – geografia 8

Materiał cyfrowy

Prezentacja „Badania obszarów okołobiegunowych” do geografii – klasa 8 – zawiera 29 slajdów z informacjami i grafiką – należy uzupełnić ją o mapy i klimatogramy z podręcznika – w darmowych aplikacjach takich się nie znajdzie. Obrazy są w większości ruchome – gify. Grafika w całości pochodzi z Pixabay.com oraz z dostępnych na genial.ly gifów. Należy pobrać przez reuse this genially – koniecznie:)
Zapraszam do pobierania:)

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Geografia
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *