Prezentacja multimedialna w genial.ly „ Owady – stawonogi zdolne do lotu” – do edycji i pobrania – biologia klasa VI, dział III – temat 3

Materiał cyfrowy

Prezentacja multimedialna w genial.ly „Owady-stawonogi zdolne do lotu” do biologii w klasie 6. Dział III – temat nr 3 według wydawnictwa NOWA ERA. Prezentacja zawiera 51 slajdów z informacjami i grafiką – niestety nie wszystkie grafiki są dostępne na darmowych stronach, zatem można ją wzbogacić fotografiami w własnym zakresie. Obrazy są w większości ruchome – gify. Grafika w całości pochodzi z Pixabay.com oraz z dostępnych na genial.ly gifów. Należy oczywiście założyć konto na genial.ly i wystarczy pobrać przez reuse this genially – koniecznie:). Pozostaje się wtedy cieszyć swoją własną prezentacją:)
Zapraszam do pobierania:)

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Biologia
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *