Projekt o rafach koralowych – wytyczne dla ucznia

Przed Państwem materiał, który jest instrukcją dla moich uczniów do pracy nad projektem o rafach koralowych. Projekt wykonywany jest przez 4-5 lekcji w sali komputerowej, która (szczęśliwie) nie jest wtedy zajęta. Instrukcja została nieco przekształcona, aby była uniwersalna i aby każdy mógł z niej skorzystać. Do pobrania w dwóch wersjach: word i pdf. Moi uczniowie pracują nad projektem w parach. Podaję im 3-4 linki, co do których wiem, że znajdą tam odpowiednie informacje, jednak linki każdego roku aktualizuję (niektóre stają się nieaktywne), dlatego nie zmieściłam ich w raporcie.

Na wszelkie pytanie chętnie odpowiem, zapraszam do kontaktu na faceooku lub na messengerze: Mistrz Biologii – Olivia Dycewicz.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 2
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności ponad 120 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności U moich szóstoklasistów projekt trwa 4-5 lekcji.

Mistrz biologii - Olivia Dycewicz

Olivia Dycewicz
Nauczycielka biologii w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu. Pracuje w programie International Baccalaureate Middle Years Programme. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Współautorka podręczników i zeszytów ćwiczeń serii "Biologia bez tajemnic" wydawnictwa WSiP. Pasjonatka różnorodnych metod nauczania biologii, autorka zgamifikowanych cykli lekcji: Tropy Zbrodni oraz Międzygalaktyczne Potyczki Medyczne. Tworzy i publikuje własne pomoce dydaktyczne, modele, gry, scenariusze teatralne i projekty, mające ułatwić naukę biologii. Uczestniczka i prelegentka wielu konferencji naukowych dotyczących dydaktyki i nauczania.
Zapraszam na: https://www.facebook.com/Olivia.Dycewicz

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *