Reported speech/ Mowa zależna/ Teoria/ Theory/ Gramatyka/ Grammar/ English Grammar/ Matura/ Notatka/ SP 7-8/ SP 8/ Klasy 7-8/ Klasa 8

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu materiału w języku angielskim oraz języku polskim (pomieszane): aż 4 strony A4 jasno i klarownej rozpisanej teorii dotyczącej mowy zależnej w języku angielskim (reported speech). W pliku zostało zawarte wszystko, co najważniejsze dotyczące tego zagadnienia gramatycznego.

Jeżeli zainteresowani są Państwo takim plikiem wraz z zadaniami zapraszam na mój profil, gdzie Państwo znajdą owy materiał 🙂

Wszystko, co materiał zawiera, jest przedstawione na zdjęciach. W razie znalezienia błędów czy literówek proszę o kontakt mailowy: filipkowska.julia@wp.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami, które nie widnieją na moim profilu, również zapraszam do kontaktu.

♥ Z góry dziękuję za zakup ♥

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa, Edukacja dorosłych
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .jpg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 4
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności do 45 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

filipkowska_angielski

Hello!

Mam na imię Julia i jestem lektorem w dwóch szkołach językowych. Język angielski to moja ogromna pasja, którą chcę się dzielić ze światem. Na moim profilu znajdą Państwo pliki w formacie PDF, stworzone przeze mnie 🙂 W razie Państwa potrzeby o materiały, które jeszcze nie widnieją w mojej ofercie, zachęcam do kontaktu.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *