Rymowanki związane z pogodą-j.angielski+ słowniczek

Materiał cyfrowy

Materiał składa się z dziesięciu krótkich rymowanek ułatwiających zapamiętywanie zwrotów związanych z pogodą. Trudniejsze słówka zostały przetłumaczone pod daną rymowanką, a na samym końcu znajduje się zestawienie wszystkich zwrotów związanych z pogodą, które pojawiły się w materiale.

Czytając kilkukrotnie rymowanki lub ucząc się ich na pamięć, uczeń szybciej zapamiętuje wiele przydatnych zwrotów. Polecam przy okazji także inne rymowanki edukacyjne, które znaleźć można wśród udostępnionych przeze mnie materiałów.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6
Przedmiot Angielski
Dokumenty .docx
Pliki graficzne .png
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Germanglistka

Katarzyna Kmieć-Krzewniak jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: filologia germańska, tytuł magistra) i Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie (kierunek: filologia angielska, również tytuł magistra). Na co dzień zajmuje się przekładem literackim i tworzeniem ćwiczeń dla portali edukacyjnych . Germanglistka jest również autorką bardzo dobrze przyjętej przez czytelników książki do nauki j.angielskiego Give me 5 ;-), która wydana została przez Preston Publishing, e-booków do nauki j. niemieckiego, opowiadań, wierszyków, tekstów piosenek dziecięcych, gier karcianych i planszówki o nazwie Językomania (wyd. Jawa).

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *