Saint Patrick’s Day for Young Learners – Dzień Świętego Patryka dla uczniów klasy 1-2, zestaw, karty pracy, ćwiczenia na słownictwo, części garderoby, przyimki miejsca,

Materiał cyfrowy

Zestaw kreatywnych i edukacyjnych materiałów przeznaczonych dla uczniów klas 1-2, z myślą o obchodach Dnia Świętego Patryka. Karty Pracy „Saint Patrick’s Day for Young” to kompleksowy zestaw, który nie tylko wprowadza dzieci w atmosferę tego święta, ale także umożliwia im rozwijanie umiejętności językowych.

W skład zestawu wchodzą:

Słowniczek Obrazkowy: Zawiera 9 słów związanych z Dniem Świętego Patryka, prezentowanych w trzech wariantach: z podpisami, do poprawienia po śladzie i samodzielnego wypełniania. Pozwala to na stopniowe wprowadzanie słownictwa oraz umożliwia dostosowanie poziomu trudności do umiejętności uczniów i potrzeb.

– Karta Pracy „Dopasuj Słowa do Obrazków”: Zadanie polega na dopasowywaniu 12 słów związanych z tematem do odpowiednich obrazków. Uczniowie zapoznaja się z pisownią nowych słów i ćwiczą umiejętność ich czytania.

Karta Pracy „Odkoduj Słowa”: Zawiera zaszyfrowane słowa związane z Dniem Świętego Patryka, które uczniowie muszą odkryć, przekształcając ciąg numeryczny w odpowiednie słowo. Ćwiczenie rozwija umiejętności dedukcji i myślenia analitycznego.

Dodatkowo, w zestawie znajdują się:

Ćwiczenie „Where is the Leprechaun?”: Podczas tego zadania uczniowie będą mieli okazję praktykować używanie przyimków miejsca poprzez uzupełnienie zdań o skrzacie na podstawie obrazka. To zabawne ćwiczenie agażuje dzieci i uczy je poprawnego stosowania przyimków w kontekście.

Ćwiczenie „What’s he wearing?”: Poprzez dopasowywanie nazw ubrań do obrazków, na których widoczny jest chłopiec ubrany na zielono jak leprechaun , dzieci przypominają sobie nazwy części garderoby, jednocześnie bawiąc się w świątecznym klimacie.

Zestaw zawiera również odpowiedzi w formie wypełnionych kart pracy. 

Karty Pracy „Święty Patryk w Klasach 1-2” to nie tylko materiały do nauki, ale także doskonała okazja do zabawy i integrowania się w tematykę tego popularnego święta. Dzięki różnorodności zadań i atrakcyjnej formie, produkt ten stanowi cenny dodatek do programu nauczania dla najmłodszych uczniów.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek Klasa 1, Klasa 2
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 13
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica
Dodatkowe notatki dla rodzica Zestaw jest przeznaczony zarówno dla nauczyciela jak i rodzica, chcącego samodzielnie popracować z dzieckiem i dodatkowo wprowadzić je w kulturę Irlandii.
Średni czas aktywności 60 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *