Segregacja Śmieci – plansze z ćwiczeniem na zajęcia z ekologii na Dzień Ziemi w 3 wersjach językowych – polski, angielski, francuski, Earth Day, Waste Segregation, Jour de la Terre, Tri des déchets

Materiał cyfrowy

Zestaw 6 kolorowych plansz z koszami do segregacji odpadów został zaprojektowany z myślą o praktycznym i interaktywnym wprowadzeniu dzieci w tematykę ochrony środowiska. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas zajęć z edukacji przyrodniczej, jak i lekcji języka obcego, ponieważ  są dostępne w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i francuskiej.

Co zawiera zestaw?:

  • Plansze z kolorowymi koszami przeznaczonymi na metal, plastik, szkło, papier, odpady bio oraz zmieszane. Każda plansza została odpowiednio podpisana, co ułatwia szybką identyfikację. (W zestawie znajduje się łącznie 18 plansz, ponieważ są one dostępne w 3 wersjach językowych).

 

  • 36 obrazków, które można wyciąć i posegregować do odpowiednich koszy.

 

Plansze do segregacji śmieci nie tylko pomagają w kształtowaniu dobrych nawyków ekologicznych, ale także rozwijają umiejętności poznawcze, spostrzegawcze i logiczne. Dzięki nim, nauka staje się zabawą, a edukacja staje się bardziej atrakcyjna i efektywna.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 21 - 30
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *