SPRING – INTERAKTYWNA KSIĄŻECZKA

Materiał cyfrowy

Interaktywna książeczka, pełna kolorowych i wesołych obrazków z całą pewnością zaciekawi Twoich uczniów ! Znajdą w niej mnóstwo zabaw, które nauczą nowych słówek związanych z wiosną !

Zestawy kart wysyłane w PDF do samodzielnego wydruku oraz zalaminowania.

Plik składa się z 16 stron w tym 7 interaktywnych ćwiczeń do druku + 4 karty pracy z edytowalnymi plikami pdf na zajęcia online.

Wiosna to w opinii wielu najpiękniejsza pora roku. Wszystko budzi się do życia po przemijającej zimie. Słonko coraz chętniej pokazuje się zza chmur. Radość przynoszą coraz cieplejsze dni. Wprowadźmy na lekcję języka angielskiego troszkę wiosny ! Interaktywna książeczka, pełna kolorowych i wesołych obrazków z całą pewnością zaciekawi Twoich uczniów ! Znajdą w niej mnóstwo zabaw, które nauczą nowych słówek związanych z wiosną !

Wykorzystane słówka :

rainbow, garden, butterfly, kite, nest, rain, sun, tulip, ladybird, bird, daffodil, watering pot, grass, bee, plant, frog, seeds, worm.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .pdf
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

My Classroom

Działam jako nauczyciel i doświadczony korepetytor, a moją pasją jest przekazywanie wiedzy i języka angielskiego. Jak każdy zaangażowany w swoją pracę pedagog, staram się, aby moje zajęcia były interesujące i kreatywne. Doskonale pamiętam, jak na początku mojej drogi w zawodzie nieustannie poszukiwałam nietuzinkowych pomysłów, cennych wskazówek i dodatkowych materiałów, które będą atrakcyjne dla uczniów. Z czasem jednak zaczęłam tworzyć swoje ćwiczenia, zadania i materiały do nauki angielskiego dla dzieci.

Nie masz pomysłów na niesztampowe lekcje w szkole lub na korepetycjach? Brakuje Ci czasu na to, aby skrupulatnie przygotować każdy temat, a chcesz zaciekawić swoich uczniów? A może chciałbyś trenować mówienie czy gramatykę w domu z dzieckiem? Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty darmowych oraz płatnych materiałów, które sprawią, że nauka w języku angielskim będzie łatwa, przyjemna i skuteczna!

Zgromadziłam dość dużą kolekcję przemyślanych ćwiczeń i zadań, którą chcę się z Tobą podzielić. Kocham to, co robię i mam nadzieję, że moja strona to odzwierciedli. Znajdziesz tutaj propozycje kolorowych ćwiczeń, które przykują dziecięcą uwagę. Ponieważ oferuję wiele zadań, pogrupowałam je tematycznie, by łatwiej było Ci odnaleźć takie, które będą pasować do Twojego tematu lekcji.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *