Stacje zadaniowe-diagnoza bez ocen

Materiał cyfrowy
Strona poglądowa do stacji z wyzwaniami

Pakiet  zawiera  materiały  przygotowane  dla uczniów kl. IV. Jest to diagnoza bez ocen wyrażonych stopniami.

Można tu znaleźć  stacje zadaniowe, podczas których uczniowie podejmują 4 wyzwania związane z : czytaniem głośnym, czytaniem ze zrozumieniem, nauką o języku i tworzenie wypowiedzi.

W materiale można znaleźć: 

– nazwy stacji, 

– zadania dla uczniów,

– kartę samooceny dla ucznia do każdego wyzwania, 

– matrycę  do przygotowania sprawozdania z diagnozy.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Język polski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 16
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności ponad 120 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności Maksymalny czas to 3 godz. lekcyjne. Czas zależy od liczby uczniów w klasie. Jeśli klasa liczy powyżej 20 uczniów 3 godziny są niezbędne do wykonania wszystkich zadań. Jeśli klasa jest mniej liczna można wyrobić się w 2 godziny. Do tego trzeba doliczyć czas na samoocenę i rozmowę z nauczycielem w celu przekazania wskazówek do pracy.

Za_Inspiruj_Się

Hej! Witaj na mojej stronie, gdzie znajdziesz mnóstwo materiałów, które będą Ci pomocne w pracy jako nauczyciel! Ale przede wszystkim, pozwól, że się przedstawię.

Jestem multifunkcjonalną trenerką, coachem i nauczycielką języka polskiego w szkole podstawowej. Ale to nie koniec! Jestem także egzaminatorką OKE w zakresie języka polskiego i wykładowcą specjalizującym się w ocenianiu kształtującym,  myśleniu krytycznym, rozwijaniu kompetencji kluczowych i treningu umiejętności społecznych. Wow, to sporo, prawda? Napisałam nawet trzy kursy internetowe dla nauczycieli języka polskiego, które dotyczą wykorzystania narzędzi krytycznego myślenia. A to jeszcze nie wszystko! Jestem też mentorką w programie Szkoły Uczącej się pn. Ok Zeszyt i miałam okazję być prelegentką na różnych kongresach, takich jak: I Kongres TOC w Gdańsku, Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego i V Forum Oświatowe w Szczecinie. 

Ale nie tylko zajmuję się szkoleniami i wykładami. Jestem także autorką scenariuszy lekcji i kart pracy dla różnych klas, a moje materiały są dostępne w nowym cyklu podręczników WSIP. Tworzę także szkolenia i materiały dla nauczycieli dotyczące oceniania motywującego, myślenia krytycznego, marketingu lekturowego, zadań edukacyjnych i nowoczesnych technologii. 

Najbardziej jednak kocham pracować z uczniami i widzieć ich zaangażowanie, radość i wdzięczność. To jest to, co mnie napędza i daje ogromną raradość. Teraz chcę podzielić się tym entuzjazmem z Tobą!

Na mojej stronie  znajdziesz wiele materiałów na lekcje, podczas których nie ma miejsca na nudę. Praca z nimi pozwoli na świadomy i efektywny  proces nauczania-uczenia się.

Daj się zainspirować i zobacz, jakie cuda możemy razem stworzyć!

Poznaj mnie lepiej i pozwól, że zainspiruję Cię w Twojej pracy jako nauczyciel. Mam nadzieję, że będę mógła pomóc Ci przynieść jeszcze więcej radości i sukcesów w klasie! 

Zapraszam również na moją stronę na Facebooku: ZA_INSPIRUJ_SIĘ

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *