Teen Explorer 7 – Unit 2 – testy

Materiał cyfrowy

Nie możesz znaleźć dodatkowych materiałów do danego podręcznika? Nie masz czasu na tworzenie testów z danego działu? Zaoszczędź sobie kłopotu i poświęć swoją energię na nauczanie, a nie na przygotowania do lekcji. 

Słówka prosto z podręcznika

Zestaw zawiera 105 słówek z działu drugiego do podręcznika Teen Explorer 7. Testy podzielone są na 6 podrozdziałów, a każdy z nich na 4 kategorie zadań (prawda/fałsz, dopasuj, wielokrotny wybór, pisemny)

Dopasuj dla każdego

Każdy rodzaj testu charakteryzuje się innym poziomem trudności, co pozwoli Ci dopasować go do umiejętności Twojego ucznia. Oczywiście możesz też dowolnie mieszać części różnych testów między sobą.

Zaoszczędź pieniądze na drukowaniu

Testy celowo zostały stworzone w wersji czarno-białej bez zbędnych grafik. Dzięki temu zaoszczędzisz na tuszu, a same testy prezentują się schludnie i przejrzyście.

Co dostajesz?

Za jedyne 0,20 zł za słówko (w czterech wersjach różnych rodzajów testów) zyskujesz czas i spokojną głowę. A Twoi uczniowie uczą się słownictwa zgodnie z danym podręcznikiem. Płacisz raz, a materiał służy Ci na wielu lekcjach, z różnymi uczniami, przez wiele lat.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 7
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

poprostuangielskizgrzechem

Cześć!

Jestem Grzechu, twórca cyfrowych materiałów do nauki języka angielskiego, z pasją do prostych i skutecznych metod nauczania. Mam za sobą lata doświadczenia jako korepetytor i trener, podczas których nieustannie poszukiwałem innowacyjnych rozwiązań, by ułatwić swoim uczniom opanowanie języka angielskiego.

Moja filozofia opiera się na ciągłym rozwoju osobistym, otwartości na nowe pomysły i dążeniu do doskonalenia metod nauczania. Wychodzę z założenia, że nauka powinna być prosta, przyjemna, zrozumiała i praktyczna, dlatego moje materiały są tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać czas ucznia i przyspieszyć proces nauki.

Moje rozwiązania są efektem mojej pasji do nauki i dążenia do pomocy innym w osiąganiu ich celów językowych. Nieustannie pracuję nad tworzeniem narzędzi edukacyjnych, które są zarówno przejrzyste, angażujące oraz skuteczne. Moje materiały są nie tylko doskonałym wsparciem dla nauczycieli, ale także źródłem motywacji dla uczniów.

Jeśli chcesz by Twoi uczniowie uczyli się w sposób prosty i przyjemny, a Ty pragniesz skupić się na nauczaniu, moje materiały są właśnie dla Ciebie! Dołącz do setek zadowolonych użytkowników (prawie 1000 sprzedanych produktów) i kup sobie trochę wolnego czasu!

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *