Test czujności – graniastosłupy

Test czujności: graniastosłupy dla klasy 7 lub 8 składa się z 24 kart.
Należy wydrukować dwa komplety: pierwszy na sztywniejszych kartkach – pociąć, a drugi zostawiamy w całości, aby mieć podgląd na kolejność kart i podpowiadać tym co się zagapili.
ZASADY:
Rozdaję każdemu uczniowi kartę, jeśli uczniów jest mniej, to niektórym daję dwie karty.
Pierwszy uczeń na słowo START czyta swoją kwestię, która wyznacza kolejnego ucznia. Wprowadziłam element ruchu, aby nadać lekcji dynamikę.
Ja trzymam TESTY CZUJNOŚCI w opisanych kopertach, zawsze mogę je wykorzystać jako wprowadzenie lekcji, przerywnik lekcji.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja

Matmistrz

Metody nauczania, które stosuję w pracy, zachęcają młodych ludzi do rozwijania swoich zdolności i przynoszą efekty w postaci wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty. Jednak najbardziej jestem dumna z tego, że sprawiam, iż matematyka staje się przyjazna dzieciom, że wspólnie szukamy jej we wszystkich dziedzinach życia, odkrywamy jej znaczenie i piękno. Uczniowie pod moim kierunkiem nie tylko rozwijają się, ale pokonują swoje ograniczenia, czasem sięgają nawet po najwyższe nagrody- medale na mistrzostwach świata w Speed Stacking.
Prowadzę bloga https://matmistrz.blogspot.com, na którym umieszczam opracowane przeze mnie materiały. Być może staną się one inspiracją dla nauczycieli-młodych oraz tych z doświadczeniem, ale nadal poszukujących nowych pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć.

Mam także doskonale opracowane materiały z innych przedmiotów, które z powodzeniem mogą być wykorzystane na lekcjach.

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *