TIGER & FRIENDS 1 Unit 3 Family members, types of family

Materiał cyfrowy

NIEPOWTARZALNE KARTY PRACY ZE SKETCHNOTKAMI
Te własnoręcznie ilustrowane materiały przygotowałam z myślą o uczniach klas pierwszych Szkoły Podstawowej, korzystających z kursu Tiger&Friends wyd. Macmillan ale z powodzeniem możesz je wykorzystać również wtedy, gdy pracujesz z kursami innych wydawnictw.

Ten rozdział, składający się z 8 widocznych na zdjęciu kart, jest częścią całego zestawu. W całym zestawie znajdziesz 48 kart pracy stworzonych wokół następujących tematów: classroom objects, classroom activities, body parts, five senses, family members, types of family, food, food categories, wild animals, physical actions, toys, materials, extra vocabulary. Typy zadań jakie tu znajdziesz to: read and match, circle the correct picture, fill in the gaps, read and draw, fill in the table i inne. 

Materiały możesz wykorzystać jako wklejki do zeszytów Twoich uczuniów, służące do prezentacji słownictwa i wyrażeń z nim związanych. Podczas przygotowywania rysunków celowo nie używałam kolorów, aby odciążyć nauczycielski portfel, a dzieciom nie odbierać radości z kolorowania w swoich zeszytach. Karty możesz też z powodzeniem zalaminować i używać z markerami suchościeralnymi, aby wykorzystać je w kilku grupach.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

VisualiseIt2023

Witaj w mojej edukacyjnej przestrzeni!
Nazywam się Kasia Niedźwiecka. Jestem nauczycielem języka angielskiego i pomagam nauczycielom i wychowawcom zaoszczędzić czas.

Jestem absolwentką i stypendystką rektora UW. Języka angielskiego uczę od 12 lat.
Robię to, co kocham i stale się rozwijam. Interesuję się wykorzystaniem myślenia wizualnego, sztucznej inteligencji oraz innych nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Jako nauczyciel szukałam sposobu, aby uprościć prezentowanie treści i ułatwić zapamiętywanie. W ten sposób, przebywając na urlopie macierzyńskim, trafiłam na 5-tygodniowy kurs organizowany przez pionierkę sketchnotingu w Polsce – Agatę Jakuszko-Sobocką. Tak rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z rysowaniem, która trwa do dziś.

VISUALISE IT to projekt zrodzony z pasji do nauczania, odpowiadający potrzebom uczniów i nauczycieli. Jest to bliska mojemu sercu przestrzeń, w której dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Znajdziesz tu innowacyjne pomysły oraz autorskie materiały edukacyjne dla nauczycieli języka angielskiego i wychowawców klas. Jeśli bezustannie szukasz materiałów oraz pomysłów na lekcje i wciąż brakuje Ci czasu, to miejsce jest dla Ciebie.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *