Waste Segregation: Zestaw Kart Pracy Uczących Segregacji Śmieci w Kontekście CLIL i Edukacji Przyrodniczej na Dzień Ziemi, Earth Day

Materiał cyfrowy

Zestaw Waste Segregation to zestaw zadań przygotowany  do nauki segregacji śmieci i rozwijania umiejętności językowych, które zapewnią uczniom efektywną i angażującą naukę. Zestaw ten nadaje się  doskonale na lekcje CLIL  z edukacji przyrodniczej oraz jako lekcję z okazji Dnia Ziemi, promującą świadomość ekologiczną i dbałość o naszą planetę.

Dla kogo? 
 Ćwiczenia zostały przygotowane z myślą o najmłodszych uczniach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka angielskiego. Zawierają one zarówno zadania wprowadzające w naukę czytania i pisania, jak również te, które wykorzystują już tę umiejętność, za gwarantuje szansę na efektywną naukę, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Co w zestawie?

  • 4 strony zadań rozwijających słownictwo z zakresu edukacji przyrodniczej oraz umiejętności mówienia, czytania i pisania.
  • Karty pracy z wypełnionymi odpowiedziami.
  • Plansza do segregowania śmieci.

Słownictwo i zwroty pojawiające się na karcie pracy: electronic waste, organic waste, metal, paper, glass, plastic, it is made of …, is it made of …, yes, it is, no, it isn’t, what is it made of. 

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 12
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *