Wiosna – Gra Terenowa

Materiał cyfrowy

Gra terenowa „Na tropie wiosny” to świetna zabawa z dziećmi, podczas spacerów na świeżym powietrzu. Może być wykorzystana zarówno z jednym dzieckiem, z grupą dzieci, jak również z całą klasą. Arkusze dostępne są w wersji kolorowej i do kolorowania, w wersji dla jednego dziecka, dla grupy i dla klasy. Każdy przedmiot znaleziony podczas spaceru ma wartość punktową. Dzieci zaznaczają na karcie napotkane przedmioty, a po zakończeniu spaceru podliczają zdobyte punkty – wygrywa ten, kto zdobył najwięcej punktów. Jeżeli w zabawie bierze udział grupa dzieci – każde dziecko może otrzymać indywidualną kartę, można również podzielić dzieci na grupy lub nawet zorganizować rywalizację między-klasową.

Gra jest w wersji kolorowej i czarno-białej.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Pociąg Do Wiedzy

Tworzymy materiały edukacyjne pomagające w pracy nauczycieli, pedagogów i rodziców. Nasze zasoby można wykorzystać na każdym etapie nauki dziecka, zapewniając mu wszechstronny rozwój, ciekawość świata i inspirując do zdobywania nowej wiedzy. Tworzymy plany lekcji, projekty tematyczne, gry edukacyjne oraz gotowe do wykorzystania karty pracy.

Recenzje

 • Wiosna gra terenowa

  Wspaniałe opracowane kompendium wiedzy przyrodniczej dla dzieci .Świetny pomysł gratulacje może dzięki temu mądrzy nauczyciele wyjdą z dziećmi na powietrze nawet na szkolnych terenach zielonych się dzieje dużo w przyrodzie Trzeba chcieć Dziekuje

  Dla 2 z 4 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *