Zestaw 6 prezentacji w genial.ly z biologii do klasy VI. Dział I „Świat zwierząt” – według wydawnictwa Nowa Era

Materiał cyfrowy

Zestaw 6 prezentacji multimedialnych z biologii do klasy 6 wykonanych w genial.ly – do pobrania – tutaj linki w pliku Word – oczywiście do własnej edycji
Dział I „Świat zwierząt”
Spis prezentacji:
1. W królestwie zwierząt
2. Tkanki zwierzęce – tkanka nabłonkowa
3. Tkanki zwierzęce – tkanka mięśniowa
4. Tkanki zwierzęce – tkanka nerwowa
5. Tkanki zwierzęce łączne – chrzęstna i kostna
6. Tkanki zwierzęce łączne – tłuszczowa i krew
Prezentacje zawierają slajdy z informacjami i grafiką – niestety nie wszystkie grafiki są dostępne na darmowych stronach, zatem można je wzbogacić fotografiami w własnym zakresie. Obrazy są w większości ruchome – gify. Grafika w całości pochodzi z Pixabay.com oraz z dostępnych na genial.ly gifów. Należy oczywiście założyć konto na genial.ly i pobrać przez kliknięcie w link lub jego skopiowanie oraz wklejenie – koniecznie na sam koniec należy też kliknąć w reuse this genially:). Pozostaje się wtedy cieszyć swoją własną prezentacją:)
Zapraszam do pobierania:)

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Biologia
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *