Jesteśmy na konferencji Inspir@cje2021!

W dniach 25-26 września bierzemy udział w konferencji Inspir@cje2021, której tematyka będzie poświęcona zagadnieniom dotyczącym pracy, wyzwań i narzędzi nowoczesnego nauczyciela.

Z tej okazji mamy na naszej stronie „Festiwal zniżek Inspir@cje2021” co wiąże się z upustami na niektóre materiały 10-25% w okresie od 24 września do 10 października.

Jeśli chodzi o program konferencji to ogromnie nam miło poinformować, że nasze założycielki Anna Gaile i Natalia Iudina, oraz nasza ambasadorka Ania Wacowska i autorka Olivia Dycewicz opowiedzą o korzyściach współpracy z naszą platformą ( 26 września o 13.45).

Specjalnie z tej okazji przygotowałyśmy reklamowe wideo z udziałem naszych dostawców/autorów. Można go obejrzeć klikając w link.

Przygotowaliśmy również ścianę kreatywności nauczyciela autorstwa Magdy Łukasik. Można na niej coś narysować, pokolorować, napisać do kogoś swoje przesłanie, lub sformułować myśl „Kim jest ja ciebie zawód nauczyciel?”

Zapraszamy!

Uczestników konferencji zachęcamy również do udziału w losowaniu , gdzie można wygrać certyfikat o wartości 100 zŁ na zakup naszych materiałów. Podczas naszego występu w niedzielę rozdamy 3 certyfikaty.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji kliknij w TEN link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *