AFIRMACJA WSPIERAJĄCA. 160 kart afirmacyjnych do rozwoju, motywacji i uczenia się.

Materiał cyfrowy

Afirmacja wspierająca to publikacja, której od dawna potrzebowałam. Nie mogłam jej nigdzie znaleźć, ponieważ nikt jej jeszcze nie napisał. Postanowiłam, że stworzę własny zestaw kart afirmacyjnych. Pozytywne afirmacje pomagają mi we wspieraniu, motywowaniu, rozwijaniu i uczeniu osób, z którymi współpracuję.

Pozytywnie zaskoczona skutecznością afirmacji wspierających w pracy edukacyjnej, wychowawczej oraz profilaktycznej, dzielę się nimi z innymi osobami. Mam nadzieję, że karty afirmacyjne stają się inspiracją do twórczego, wartościowego, uważnego, empatycznego oraz pełnego zaangażowania działania.

Zestaw 160 kart afirmacyjnych to skuteczne narzędzie do wspierania samorozwoju i samodoskonalenia dedykowane dla dzieci i młodzieży z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi oraz możliwościami rozwojowymi. Można wykorzystać je w zróżnicowanym zespole oraz do pracy indywidualnej oraz grupowej, a także w domu.

To Ty decydujesz, którą drogę wybierasz, a z której rezygnujesz. Zatem pozwól sobie tylko na takie słowa, które zamiast ograniczać i ściągać w dół, będą wzmacniać Ciebie oraz konstruktywnie wspierać w kształtowaniu wartościowych myśli, emocji, nawyków, doświadczeń oraz w osiąganiu dobrostanu.

Kategorie ogólne NOWOŚĆ! Zestawy na cały rok szkolny
Klasa/wiek Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Rozwój społeczno-emocjonalny
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .jpg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

EduBook

Jestem pedagożką, polonistką, edukatorką oraz redaktorką. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną w sferze profilaktyki oraz kompetencji kluczowych, a także w procesowym doskonaleniu kadr oświaty w zakresie rozwoju zawodowego. Zdobyłam uprawnienia pedagoga, nauczyciela, coacha, mediatora szkolnego, organizatora rozwoju edukacji, trenera kompetencji kluczowych oraz e-nauczyciela. Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w pracy edukacyjnej, dydaktycznej i wychowawczej oraz jako doradczyni zawodowa. Przygotowuję również autorskie opracowania, pakiety oraz artykuły z zakresu edukacji, dydaktyki i wychowania.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *