Flash 4 – Module 3 – krzyżówki

Materiał cyfrowy

Chcesz urozmaicić swoim uczniom naukę słówek? A może chcesz sprawdzić poziom ich wiedzy z danego działu w ciekawy sposób? Pokaż uczniom, że nauka nie musi być nudna i daj im krzyżówkę do rozwiązania.

Słówka prosto z podręcznika

Zestaw zawiera łącznie 8 krzyżówek (4x PL-EN + 4x EN-PL) oraz klucz z odpowiedziami. Zakres słówek obejmuje dział trzeci z podręcznika Flash 4. Krzyżówki składają się od kilku (zwykle nie mniej niż 8) do maksymalnie 30 słówek.

Zaoszczędź pieniądze na drukowaniu

Krzyżówki celowo zostały stworzone w wersji czarno-białej bez zbędnych grafik. Dzięki temu zaoszczędzisz na tuszu, a same krzyżówki prezentują się schludnie i przejrzyście.

Co dostajesz?

Za mniej niż złotówkę za krzyżówkę zyskujesz dodatkowy materiał stworzony pod dany podręcznik. A Twoi uczniowie uczą się słownictwa z danego działu w ciekawy sposób. Płacisz raz, a materiał służy Ci na wielu lekcjach, z różnymi uczniami, przez wiele lat.

Nie zapomnij też sprawdzić moich zestawów z testami, również stworzonych pod dany podręcznik.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

poprostuangielskizgrzechem

Cześć!

Jestem Grzechu, twórca cyfrowych materiałów do nauki języka angielskiego, z pasją do prostych i skutecznych metod nauczania. Mam za sobą lata doświadczenia jako korepetytor i trener, podczas których nieustannie poszukiwałem innowacyjnych rozwiązań, by ułatwić swoim uczniom opanowanie języka angielskiego.

Moja filozofia opiera się na ciągłym rozwoju osobistym, otwartości na nowe pomysły i dążeniu do doskonalenia metod nauczania. Wychodzę z założenia, że nauka powinna być prosta, przyjemna, zrozumiała i praktyczna, dlatego moje materiały są tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać czas ucznia i przyspieszyć proces nauki.

Moje rozwiązania są efektem mojej pasji do nauki i dążenia do pomocy innym w osiąganiu ich celów językowych. Nieustannie pracuję nad tworzeniem narzędzi edukacyjnych, które są zarówno przejrzyste, angażujące oraz skuteczne. Moje materiały są nie tylko doskonałym wsparciem dla nauczycieli, ale także źródłem motywacji dla uczniów.

Jeśli chcesz by Twoi uczniowie uczyli się w sposób prosty i przyjemny, a Ty pragniesz skupić się na nauczaniu, moje materiały są właśnie dla Ciebie! Dołącz do setek zadowolonych użytkowników (prawie 1000 sprzedanych produktów) i kup sobie trochę wolnego czasu!

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *