LICZBY i DZIAŁANIA – sprawdzian

Materiał cyfrowy

Sprawdzian z działu Liczby i działania dla klasy 4 szkoły podstawowej, który oferuję, to kompleksowe narzędzie pozwalające na ocenę wiedzy i umiejętności uczniów z matematyki. Sprawdzian składa się z dwóch grup zadań – A i B, co pozwala na przeprowadzenie testu w dwóch turach, dzięki czemu można zwiększyć wiarygodność wyników i sprawdzić, jak uczniowie radzą sobie z różnymi typami zadań.

W sprawdzianie znajduje się również klucz odpowiedzi, który pozwala na łatwe i szybkie sprawdzenie wyników uczniów. Klucz jest intuicyjny i przejrzysty, dzięki czemu bez trudu można ocenić pracę swoich uczniów.

Dzięki sprawdzianowi, Wy – nauczyciele będziecie mieli pewność, że oceniacie uczniów w sposób rzetelny i sprawiedliwy, a uczniowie będą mieli szansę na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu Liczb i działań. Sprawdzian ten jest idealnym narzędziem do codziennej pracy dydaktycznej w klasie 4 szkoły podstawowej.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Wiktor

Cześć! Jestem Wiktor.
Od dziecka interesuję się nauczaniem i medycyną.

Od dłuższego czasu angażuję się w projekty edukacyjne.

Na stronie ZlotyNauczyciel.PL będę publikował swoje materiały, aby inspirować innych do nauki, pomagać w zdobywaniu wiedzy i ułatwiać codzienną pracę nauczycielom. Mam nadzieję, że moje materiały przyczynią się do rozwoju pasji i zainteresowań wśród nauczycieli, uczniów i rodziców :).

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *