Jesteśmy partnerem  Międzynarodowej Konferencji „Innowacyjne rozwiązania w edukacji”

Mamy prawdziwy News! Zostaliśmy Partnerem  Międzynarodowej Konferencji „Innowacyjne rozwiązania w edukacji”, która odbędzie się już 7 grudnia 2023 w ramach międzynarodowego wydarzenia online, którego organizatorem jest rumuński portal EduMagic.eu. 

EduMagic oraz Edudoro zapraszają do przyłączenia się do  międzynarodowej społeczności, której czołowi edukatorzy i profesorowie z Rumunii, USA, Włoch i Polski zajmują się zagadnieniami najlepszych praktyk oraz kierunków edukacyjnych. 

Natasha ludina oraz Anna Gaile, współzałożycielki platformy Edudoro we Włoszech oraz Złoty Nauczyciel w Polsce, opowiedzą o potrzebach uczniów i nauczycieli. 

Natomiast Marta Czyrkiewicz, która jest naszą ambasadorką oraz autorką innowacyjnych materiałów na lekcję matematyki, znanych pod marką (Inspire Math Matematyka), podzieli się sprawdzonymi metodami na przeprowadzenie angażujących lekcji.     

Swoim doświadczeniem edukacyjnym podzielą się między innymi: profesor uniwersytecki dr Serguei Netessine, oraz prodziekan Wharton School (University of Pennsylvania -Ivy League). 

Wykłady odbędą się w języku angielskim, zostaną przetłumaczone na język rumuński. . 

Link do wydarzenia – https://en.edumagic.eu/conferinta-internationala-ix.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *