„Samoocena umiejętności interpersonalnych. Kwestionariusz – test z omówieniem” e-book

Materiał cyfrowy

 Chcesz poznać swoje umiejętności interpersonalne? (yyyy… ale po co? Zaraz się dowiesz🙃)

Jak utrzymywać świetne kontakty z rodzoną, przyjaciółmi i szefem? Jak znaleźć dobrą pracę? Jak uzyskać wewnętrzny spokój, a tym samym motywować się do działania? Całość odpowiedzi zawiera się w twoich umiejętnościach interpersonalnych! Zbadaj je!🏆Wyszukaj atuty, ale skup się i na słabościach, które wymagają wzmocnienia.

📌Co znajdziesz na 40 stronach e-booka?

“Samoocena umiejętności interpersonalnych…” zawiera w sobie kwestionariusz samooceny – test, który omawia 6 głównych zagadnień:

  • I Komunikacja werbalna
  • II Aktywne słuchanie
  • III Komunikacja w grupie
  • IV Inteligencja emocjonalna
  • V Zarządzanie sobą w czasie
  • VI Przywództwo – lider

Umiejętności interpersonalne są podstawą naszej codzienności – w życiu prywatnym, w domowym zaciszu, na studiach, podczas spotkań towarzyskich, a przede wszystkim w przestrzeni zawodowej. Niniejszy kwestionariusz pozwoli Ci na mocniejsze określenie swoich atrybutów oraz wykrycie słabszych stref. Możesz go wykorzystać w życiu codziennym i zawodowym. Kwestionariusz jest również nieodzownym narzędziem pracy we wszelkiego rodzaju spotkaniach szkoleniowych, zawodowych lub do pogłębiania wiedzy placówkach oświatowych.

👉Cel

  • podnoszenie kompetencji osobistych i zawodowych, samorozwój, dokształcanie; możliwa także forma edukacyjnego spędzania “czasu wolnego”
  • materiały dla szkoleniowców, trenerów, wykładowców, psychologów, mediatorów dla celów szkoleniowych z wyżej wymienionej tematyki

Zapoznaj się z opisem poszczególnych e-booków oraz obejrzyj krótkie promocyjne video.

ISNB 978-83-953976-6-0

Kategorie ogólne Edukacja dorosłych
Klasa/wiek Edukacja dorosłych
Przedmiot Rozwój społeczno-emocjonalny
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .jpg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 41 - 50
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 60 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

katarzynapluska

Trener TUS, magister komunikacji społecznej oraz absolwent studiów zarządzania zasobami ludzkimi, menedżer oświaty, trener soft skills, absolwent akredytowanych przez MEN kursów “Podstawy psychologii” oraz “Doradca zawodowy”; autor serwisu „Miękko o kompetencjach” www.katrzynapluska.pl oraz wielu publikacji, m.in. artykułów, e-booków, scenariuszy lekcji, kart pracy i kursów umiejętności społecznych i zawodowych. Pasjonuje się pracą z młodzieżą oraz tworzeniem ćwiczeń dotyczących umiejętności miękkich.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *