TIGER & FRIENDS 2 Unit 4 Games Places in a school

Materiał cyfrowy

NIEPOWTARZALNE KARTY PRACY ZE SKETCHNOTKAMI
Te własnoręcznie ilustrowane materiały przygotowałam z myślą o uczniach klas drugich Szkoły Podstawowej, korzystających z kursu Tiger&Friends wyd. Macmillan ale z powodzeniem możesz je wykorzystać również wtedy, gdy pracujesz z kursami innych wydawnictw.

Ten rozdział składający się z 10 widocznych na zdjęciu kart jest częścią całego zestawu. W całym zestawie znajdziesz karty pracy stworzone wokół następujących tematów: rooms in a house, objects in a house, pets, what pets eat, clothes, season and nature, places in a school, games, health problems, healthy habits, holiday places,  road safety rules, extra vocabulary. Typy zadań jakie tu znajdziesz to: read and match, circle the correct picture, fill in the gaps, read and draw, fill in the table i inne. 

Materiały możesz wykorzystać jako wklejki do zeszytów Twoich uczuniów, służące do prezentacji słownictwa i wyrażeń z nim związanych. Podczas przygotowywania rysunków celowo nie używałam kolorów, aby odciążyć nauczycielski portfel, a dzieciom nie odbierać radości z kolorowania w swoich zeszytach. Karty możesz też z powodzeniem zalaminować i używać z markerami suchościeralnymi, aby wykorzystać je w kilku grupach.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 11
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 90 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

VisualiseIt2023

Witaj w mojej edukacyjnej przestrzeni!
Nazywam się Kasia Niedźwiecka. Jestem nauczycielem języka angielskiego i pomagam nauczycielom i wychowawcom zaoszczędzić czas.

Jestem absolwentką i stypendystką rektora UW. Języka angielskiego uczę od 12 lat.
Robię to, co kocham i stale się rozwijam. Interesuję się wykorzystaniem myślenia wizualnego, sztucznej inteligencji oraz innych nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Jako nauczyciel szukałam sposobu, aby uprościć prezentowanie treści i ułatwić zapamiętywanie. W ten sposób, przebywając na urlopie macierzyńskim, trafiłam na 5-tygodniowy kurs organizowany przez pionierkę sketchnotingu w Polsce – Agatę Jakuszko-Sobocką. Tak rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z rysowaniem, która trwa do dziś.

VISUALISE IT to projekt zrodzony z pasji do nauczania, odpowiadający potrzebom uczniów i nauczycieli. Jest to bliska mojemu sercu przestrzeń, w której dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Znajdziesz tu innowacyjne pomysły oraz autorskie materiały edukacyjne dla nauczycieli języka angielskiego i wychowawców klas. Jeśli bezustannie szukasz materiałów oraz pomysłów na lekcje i wciąż brakuje Ci czasu, to miejsce jest dla Ciebie.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *