DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA Tabliczka mnożenia, kolorowanka według wyników mnożenia, mnożenie od 1-100, wielokrotności, klasa 2, 3, 4, 5

Materiał cyfrowy

Prezentujemy kolejny zestaw kart pracy – podstawy tabliczki mnożenia. Tym razem zadania typu kolorowanie wg numerów- tutaj oczywiście kolorujemy według wyników mnożenia. Idealny zestaw, żeby w klasie lub w domu stworzyć matematyczną galerię sztuki :). Ten zestaw zawiera 18 różnych kolorowanek, a na nich ponad 1000 działań do rozwiązania!
Nauka przez zabawę, szukanie piękna w matematyce 🙂
Zestaw zawiera:
– stronę tytułową
– 9 kart: pokoloruj obrazek wg wyników mnożenia (wielokrotności)- poziom łatwy (osobne karty dla mnożenia przez liczby od 2 do 10)
– 9 kart: pokoloruj obrazek wg wyników mnożenia- poziom trudniejszy (mnożenie różnych liczb w zakresie 1-100)
– 1 karta: tabliczka mnożenia od 1- 100
– 2 karty: rozwiązania zadań.

Zestaw kart formatu a4, do samodzielnego wydrukowania.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5
Przedmiot Matematyka
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

Robo Studio

Robo Studio to pracownia robotyki, programowania oraz nauki dla dzieci. Zajmujemy się głównie edukacją informatyczną, matematyczną oraz architektoniczną dzieci i młodzieży. Od lat tworzymy autorskie programy nauczania i własne materiały edukacyjne, a także scenariusze lekcji, warsztatów i wydarzeń edukacyjnych. Zapraszamy do współpracy i odwiedzania naszej strony www.robostudio.pl :)

Napisz recenzję

Komentarzy

 1. Agnieszka says:

  Najlepsza rekomendacja to prośbą córki o więcej i więcej kolorowanek. Dziękuję

  1. Robo Studio says:

   Super! Bardzo się cieszę:) zapraszam do skorzystania z naszych kodowanek, mogą tez się spodobać:) a kolejne kolorowanki pojawia się już wkrótce:)

 2. Urszula says:

  Bardzo fajna i wartościowa propozycja ćwiczeń utrwalających tabliczkę mnożenia. Szkoda, że nie ma więcej, np. mnożenie w zakresie 25, 50, 100

  1. Robo Studio says:

   Pani Urszulo, chętnie przygotujemy kolejne zadania, rozszerzające mnożenie. Chodzi Pani o to, żeby na kartach były przykłady mnożenia np. liczb dwucyfrowych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *