Junior Explorer 4 – Unit 2 – testy

Materiał cyfrowy

Nie możesz znaleźć dodatkowych materiałów do danego podręcznika? Nie masz czasu na tworzenie testów z danego działu? Zaoszczędź sobie kłopotu i poświęć swoją energię na nauczanie, a nie na przygotowania do lekcji.

Słówka prosto z podręcznika

Zestaw zawiera 45 słówek z działu drugiego do podręcznika Junior Explorer 4. Testy podzielone są na 3 podrozdziały, a każdy z nich na 4 kategorie zadań (prawda/fałsz, dopasuj, wielokrotny wybór, pisemny)

Dopasuj dla każdego

Każdy rodzaj testu charakteryzuje się innym poziomem trudności, co pozwoli Ci dopasować go do umiejętności Twojego ucznia. Oczywiście możesz też dowolnie mieszać części różnych testów między sobą.

Zaoszczędź pieniądze na drukowaniu

Testy celowo zostały stworzone w wersji czarno-białej bez zbędnych grafik. Dzięki temu zaoszczędzisz na tuszu, a same testy prezentują się schludnie i przejrzyście.

Co dostajesz?

Za jedyne 0,20 zł za słówko (w czterech wersjach różnych rodzajów testów) zyskujesz czas i spokojną głowę. A Twoi uczniowie uczą się słownictwa zgodnie z danym podręcznikiem. Płacisz raz, a materiał służy Ci na wielu lekcjach, z różnymi uczniami, przez wiele lat.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

poprostuangielskizgrzechem

Recenzje

 • Junior Explorer Unit2

  Wasze materiały swietnie pomagaja w powtorkach – syna nie bylo w szkole 2 tygodnie i musi nadrabiac… Ciekawe jest to, ze znajomosc danej partii slowek i wyrazen mozna sprawdzic/utrwalic na rozne sposoby: poprzez test wielokrotnego wyboru, test typu prawda/falsz lub, wg mnie najtrudniejsza wersja, polskie slowko lub wyrazenie nalezy przetlumaczyc samodzielnie na angielski. Szczerze polecam:)

  Dla 4 z 8 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *