NUMBERS 1-10 – INTERAKTYWNA KSIĄŻECZKA

Materiał cyfrowy

Boom Cards

10 interaktywnych kart do wykorzystania na zajęciach online lub na zajęciach stacjonarnych przy użyciu komputera, tabletu lub tablicy interaktywnej. Aby skorzystać z tych kart potrzebujesz dostępu do internetu.

15 stron do druku – interaktywna książeczka do druku.

Karty uczą i utrwalają liczby od 1 d0 10 w języku angielskim.

Po zakupie otrzymasz plik pdf z aktywnym linkiem, który przeniesie Cię do strony Boom Cards. Jeśli posiadasz konto na tej stronie to zaloguj się, a zakupione karty będą dla Ciebie dostępne w zakładce Library. Jeśli jeszcze nie masz konta na stronie Boom Cards to wystarczy, że utworzysz darmowe konto, aby korzystać z zakupionych kart. Jeśli masz pytania to napisz do mnie ! ?

Tutaj znajdziesz krótki filmik, w którym pokazuję w jaki sposób aktywować zestaw BOOM CARDS.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .png
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

My Classroom

Działam jako nauczyciel i doświadczony korepetytor, a moją pasją jest przekazywanie wiedzy i języka angielskiego. Jak każdy zaangażowany w swoją pracę pedagog, staram się, aby moje zajęcia były interesujące i kreatywne. Doskonale pamiętam, jak na początku mojej drogi w zawodzie nieustannie poszukiwałam nietuzinkowych pomysłów, cennych wskazówek i dodatkowych materiałów, które będą atrakcyjne dla uczniów. Z czasem jednak zaczęłam tworzyć swoje ćwiczenia, zadania i materiały do nauki angielskiego dla dzieci.

Nie masz pomysłów na niesztampowe lekcje w szkole lub na korepetycjach? Brakuje Ci czasu na to, aby skrupulatnie przygotować każdy temat, a chcesz zaciekawić swoich uczniów? A może chciałbyś trenować mówienie czy gramatykę w domu z dzieckiem? Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty darmowych oraz płatnych materiałów, które sprawią, że nauka w języku angielskim będzie łatwa, przyjemna i skuteczna!

Zgromadziłam dość dużą kolekcję przemyślanych ćwiczeń i zadań, którą chcę się z Tobą podzielić. Kocham to, co robię i mam nadzieję, że moja strona to odzwierciedli. Znajdziesz tutaj propozycje kolorowych ćwiczeń, które przykują dziecięcą uwagę. Ponieważ oferuję wiele zadań, pogrupowałam je tematycznie, by łatwiej było Ci odnaleźć takie, które będą pasować do Twojego tematu lekcji.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *