Zakupy na Jarmarku Bożonarodzeniowym :)
Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych.
Materiał zawiera 9 zadań do samodzielnego rozwiązania.
W materiale występują zadania typu:
- Czy starczy 100 zł, żeby kupić domek z piernika i jemiołę?
- Ile sztuk wieńców mogę kupić za 300 zł?
- Ile zapłacisz za choinkę i świecznik?
Zapraszam do wypróbowania na lekcji!
Brak recenzji
Używamy plików cookie, aby zapewnić prawidłowe działanie serwisu, analizować ruch i personalizować treści. Wybierz, na co się zgadzasz.
Dowiedz się więcej