Drodzy Autorzy i Klienci,
Właśnie wystartowaliśmy na nowej stronie, co było dla nas dużym wyzwaniem. Jeśli zauważycie, że jakaś funkcjonalność działa nieprawidłowo, śmiało zgłaszajcie to na adres admin@zlotynauczyciel.pl. Postaramy się rozwiązać to najszybciej, jak to możliwe.
Wishlist icon
cart
0
Info

Zaloguj się, aby korzystać z listy życzeń

Zobacz więcej
Polonistyczne stacje zadaniowe. Ortografia, części mowy, środki stylistyczne.
15,00 zł
Polonistyczne stacje zadaniowe. Ortografia, części…
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „ Jak wypełnić talerz zdrowego żywienia? Zajęcia kulinarne.”. Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „ Jak wypełn…
Zobacz więcej
Zestaw sketchnotek i kart pracy + gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4, „Co pokazujemy na mapach?”
44,00 zł
Zestaw sketchnotek i kart pracy + gratisowe linki …
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Co znajdę w napojach i sokach?”. Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Co znajdę w…
Zobacz więcej
Prezentacja w genial.ly "Zapisywanie i odczytywanie przebiegu reakcji chemicznych" do edycji - klasa 7
25,00 zł
Prezentacja w genial.ly "Zapisywanie i odczytywani…
Zobacz więcej
Zestaw sketchnotek i kart pracy + gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4, „Odkrywamy tajemnice życia w wodzie i na lądzie”
115,00 zł
Zestaw sketchnotek i kart pracy + gratisowe linki …
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jak przygotować zdrowy napój? Zajęcia kulinarne.”. Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jak przygot…
Zobacz więcej
Mini zestaw do tematu „Jak poznawać przyrodę?”– 2 x sketchnotka + 2 x karta pracy + gratisowy link do prezentacji multimedialnej niekomercyjnej wykonanej w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4, dział I „Pozna
31,00 zł
Mini zestaw do tematu „Jak poznawać przyrodę?”– 2 …
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jak zaplanować II śniadanie do szkoły? Zajęcia kulinarne.”. Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jak zaplano…
Zobacz więcej
Zestaw na jedną lekcję „Przyrządy i pomoce przyrodnika” – sketchnotka + karta pracy w power point + gratisowy link do prezentacji multimedialnej niekomercyjnej wykonanej w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4
31,00 zł
Zestaw na jedną lekcję „Przyrządy i pomoce przyrod…
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jak przechowywać żywność?” Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jak przecho…
Zobacz więcej
Mini zestaw do tematu „Określamy kierunki geograficzne”– 3 x sketchnotka + 3 x karta pracy + gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4, d
37,00 zł
Mini zestaw do tematu „Określamy kierunki geografi…
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „ Jak planować zakupy by uniknąć marnowania żywności?” Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „ Jak planow…
Zobacz więcej
4 Sudoku 4x4 obrazkowe - interaktywne oraz do druku
6,30 zł
4 Sudoku 4x4 obrazkowe - interaktywne oraz do druk…
Zobacz więcej
Minizestaw na jedną lekcję „Substancje wokół nas” – sketchnotka + karta pracy w power point + gratisowy link do prezentacji multimedialnej niekomercyjnej wykonanej w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4, dzia
31,00 zł
Minizestaw na jedną lekcję „Substancje wokół nas” …
Zobacz więcej
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jaki jest skład produktów spożywczych, które lubię?” Edukacja zdrowotna. Klasa 4. Dział „Moje odżywianie”.
35,00 zł
Prezentacja multimedialna w genial.ly „Jaki jest s…