Witamy!

Witamy bardzo serdecznie na naszej stronie!

Właśnie uruchomiliśmy nasz serwis ? Bardzo gorąco zachęcamy do rejestracji jako użytkownik lub od razu jako  dostawca materiałów edukacyjnych. Rejestracja w charakterze dostawca zapewnia dostęp do własnego pulpitu, na który możesz przesyłać nowe materiały oferowane innym użytkownikom. Upewnij się, że jako dostawca dodajesz swoje konto PayPal w celu otrzymywania prowizji za sprzedane materiały.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby strona była przejrzysta i działała bez zarzutu. Jednak w przypadku jakichkolwiek trudności, prosimy o kontakt pod adresem admin@zlotynauczyciel.pl. Zrobimy wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problem jak najszybciej! Jesteśmy na początku naszej podróży, więc bylibyśmy szczególnie wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie, które mogłyby ulepszyć tę platformę – prosimy pisz do nas!

W najbliższej przyszłości planujemy udoskonalić funkcję filtrowania i wyszukiwania oraz wprowadzić inne zmiany, które, mamy nadzieję, poprawią komfort użytkowania. Pozostań w kontakcie, zasubskrybuj nasz profil na Facebooku i Instagram oraz zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje!

Życzymy ciekawej lekcji ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *