Złoty Nauczyciel na #ZlocieAnglistów – uzyskaj zniżki na materiały

W dniach 5 – 9.07.2021 bierzemy udział w #ZlocieAnglistów, podczas którego oferujemy zniżki na materiały. Jest to jedna z największych konferencji dla nauczycieli języka angielskiego! Zlot jest bezpłatny w wersji live webinars w grupie „Nauczyciele angielskiego” https://www.facebook.com/groups/nauczycieleangielskiego.

Płatne są tylko pakiety z certyfikatami i nagraniami. Jeśli chcielibyście śledzić konferencję w mediach społecznościowych – wpisujcie #zlotanglistów.

Szczegółowy plan zlotu znajdziecie tutaj .

Zespół Zlotynauczyciel będzie gościł ze swoim wystąpieniem na #zlotanglistów dwa razy:

  • W piątek 09.07.2021 z prelekcją „Spróbuj teraz! To najlepszy czas na to, aby zacząć sprzedawać materiały na platformie Zlotynauczyciel.pl”, gdzie współzałożycielki Natalia Iudina i Anna Gaile opowiedzą współorganizatorce konferencji – Beacie Majewskiej, jak funkcjonuje platforma i jakie są korzyści ze współpracy z nami. Będziecie mogli nas oglądać online w grupie „Nauczycieli angielskiego”.https://www.facebook.com/groups/nauczycieleangielskiego
  • W sobotę 10.07. 2021 o 20.00 – na konferencji odbędzie się festiwal zniżek. Kilkoro naszych autorów (aniaxyz, teacherology, tie24, Teashare) zaprezentują swoje materiały i dadzą na nie zniżki od 10% do 25%. Ta część konferencji będzie również dostępna online w grupie „Nauczycieli angielskiego” https://www.facebook.com/groups/nauczycieleangielskiego

Ponadto, specjalnie w ramach konferencji, do dnia 1 sierpnia uzyskacie rabaty na wiele materiałów z języka angielskiego. Śledźcie nas na naszej stronie, aby ich nie przegapić! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *