Dołącz do nas już dziś! Promocja dla dostawców

Info specjalnie dla naszych nowych Dostawców. Jeśli jeszcze nie jesteście zarejestrowani na naszej platformie, dołączcie do nas już dziś!

Trwa nowa promocja dla osób, które chciałyby sprzedawać swoje materiały edukacyjne na naszej stronie – otrzymasz 80 % prowizji od sprzedaży swoich materiałów.

Jak to działa?

Rozliczamy się raz w miesiącu. Jeśli założysz konto sprzedawcy w momencie trwania promocji 80%, będzie ona obowiązywała przez rok od momentu rejestracji. Na naszej stronie autorzy sami decydują, co i za jaką cenę sprzedać. Możesz jednak porównać ceny z materiałami innych sprzedających lub zwrócić się do nas o poradę e-mail: admin@zlotynauczyciel.pl). Aby sprzedawać swoje materiały, nie musisz zakładać firmy. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Koszty i zyski

Złotynauczyciel ponosi koszty transakcji dokonywanej przy każdym zakupie. Ty ponosisz koszt transakcji PayPal w momencie, kiedy otrzymujesz od nas comiesięczną prowizję od dokonywanych sprzedaży.

Załóżmy, że sprzedałeś/aś materiały za łączną kwotę 100 PLN w danym miesiącu. Zapłatę za sprzedane materiały otrzymasz do 20-go dnia następnego miesiąca.

Prowizja jest obliczana jako procent ceny sprzedaży brutto. To znaczy, że jeśli sprzedasz materiał za kwotę 100PLN w danym miesiącu – otrzymasz od nas 80PLN, a za PayPal zapłacisz 2,9% + 1,35PLN od kwoty 80 zł. Wartość netto w przypadku tej sumy to 76,33 PLN

Do kiedy trwa promocja?

Na tych warunkach będziemy rejestrować dostawców przez okres 3 miesięcy od dziś (24 lutego). Aby przejść przez proces rejestracji, wejdź na stronę „Strefa Dostawcy”.   

Szczegóły na temat bieżącej promocji znajdziesz w zakładce „Cennik”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *