E8 Powtórzenie przed egzaminem ósmoklasisty WŁASNOSCI LICZB NATURALNYCH wersja do edycji w języku polskim i ukraińskim z odpowiedziami.

Materiał cyfrowy

Plik do edycji zawiera 56 zadań z własności liczb naturalnych,.
UWAGA!
Są dwie wersje zadań plik w języku POLSKIM i plik w języku UKRAIŃSKIM..
Materiał sprawdzi się przy powtórzeniu przed egzaminem ósmoklasisty.
Zadania są wraz z odpowiedziami co bardzo ułatwia pracę na poziomach.
Wersja do edycji ułatwia wybór zadań na lekcję -można dodać własne lub część usunąć. Część zadań można rozwiązać z uczniami na lekcji, a część wykorzystać do samodzielnej pracy w domu.
Zadania można wykorzystać w klasach 6, 7 i 8.
Polecam też do wykorzystania w edukacji domowej.

Uwaga! Na innej aukcji jest osobno wersja w języku polskim i osobno w języku ukraińskim.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .docx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Matmistrz

MATMISTRZ -Beata Zgoła
Nauczanie matematyki jest moją pasją. Do rozwoju motywuje mnie zaangażowanie dzieci, zaciekawienie, lubię widzieć ich zaskoczenie i radość z osiągniętego celu. Staram się odczarować królową nauk, sprawić, by była przyjazna, interesująca i wkręcająca. Wspólnie z uczniami szukamy jej w różnych dziedzinach życia, odkrywamy jej znaczenie i piękno. Uczniowie pod moim kierunkiem rozwijają się, ale też pokonują swoje ograniczenia.
Bliska mi pedagogika Montessorii-uczenie przez działanie. Dzieci zdobywają wiedzę, kompetencje, umiejętności i doświadczenie poprzez własną spontaniczną aktywność; nauczyciele nie narzucają dzieciom działań, ale współpracują w procesie edukacyjnym. Uważam, że bardzo ważne jest stwarzanie przestrzeni do zdobywania przez uczniów kompetencji, które są ważne przez całe życie człowieka: umiejętność uczenia się, kreatywność, przetwarzanie i interpretowanie informacji, krytyczne myślenie, przedsiębiorczość.
Na moim blogu https://matmistrz.blogspot.com/ opisuję sprawdzone sposoby na uczenie się i nauczanie matematyki. Rodzice i uczniowie znajdą na MATMISTRZU tłumaczenie trudnych zagadnień matematycznych, a nauczyciele pomysły na uatrakcyjnienie swoich lekcji.
Uczniowie pod moim kierunkiem nie tylko rozwijają się, ale pokonują swoje ograniczenia, czasem sięgają nawet po najwyższe nagrody- medale na Mistrzostwach Świata w Speed Stacking.
Tworzę materiały dla uczniów i nauczycieli w Polsce i Włoszech.
FB Matmistrz BZ
https://www.facebook.com/Matmistrz.BZ

Recenzje

 • Powtórzenie

  Zadań jest aż 56, więc sporo, co jest dużym plusem. Tak samo ogromnym pozytywem jest fakt, że ćwiczenia są także w języku ukraińskim. Polecam!

  Dla 32 z 68 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Komentarzy

  1. URSZULA says:

   Zakupiłam. Wydrukowałam. Bardzo się cieszę, że ktoś pomyślał o nauczaniu matematyki uczniów z Ukrainy w polskiej szkole (a już szczególnie w ósmej klasie , przed którą egzamin )Wykorzystam na pewno. Mam nadzieję na testy z innych działów. Pozdrawiam serdecznie. Urszula

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *