MATEMATYKA – prezentacja dla rodziców

Wykorzystuję tę prezentacje na pierwsze zebranie z rodzicami uczniów z którymi rozpoczynam przygodę z matematyką.
Jest to doskonały moment, aby przedstawić rodzicom swój punkt widzenia. Z doświadczenia wiem, że takie spotkanie pozwala rodzicom mnie poznać, jako nauczyciela (chociaż może zapoznać się z nauczycielem). Pokazuję, że zależy mi na dobru DZIECKA, a działania, które podejmuję służą temu,
Oddają mi we władanie swój największy SKARB -DZIECKO. Są pełni obaw, bo wiadomo nauka matematyki wywołuje najwięcej emocji.
Prezentację można edytować i dostosować do swoich potrzeb.

Link do filmu: https://youtu.be/Q8tA9v8Ujgs

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

Matmistrz

Metody nauczania, które stosuję w pracy, zachęcają młodych ludzi do rozwijania swoich zdolności i przynoszą efekty w postaci wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty. Jednak najbardziej jestem dumna z tego, że sprawiam, iż matematyka staje się przyjazna dzieciom, że wspólnie szukamy jej we wszystkich dziedzinach życia, odkrywamy jej znaczenie i piękno. Uczniowie pod moim kierunkiem nie tylko rozwijają się, ale pokonują swoje ograniczenia, czasem sięgają nawet po najwyższe nagrody- medale na mistrzostwach świata w Speed Stacking.
Prowadzę bloga https://matmistrz.blogspot.com, na którym umieszczam opracowane przeze mnie materiały. Być może staną się one inspiracją dla nauczycieli-młodych oraz tych z doświadczeniem, ale nadal poszukujących nowych pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć.

Mam także doskonale opracowane materiały z innych przedmiotów, które z powodzeniem mogą być wykorzystane na lekcjach.

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.