Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych przez 10, 100, 1000 / KARTY PRACY kl.4 – kl.8 PDF + ROZWIĄZANIA

Materiał cyfrowy

KARTY PRACY kl.4 – kl.8 PDF + ROZWIĄZANIA
Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych przez 10, 100, 1000
Pierwsza karta składa się z 16 przykładów z mnożenia ułamków dziesiętnych przez 10, 100 i 1000 + wypełniona karta z rozwiązaniami.
Druga karta składa się z 16 przykładów z dzielenia ułamków dziesiętnych przez 10, 100 i 1000 + wypełniona karta z rozwiązaniami.
Karty pracy są uniwersalne, można wykorzystać je jako sprawdzian dla klas 4, 5 i 6 i jako kartkówka dla klas 7 i 8 (w tym jako materiał rewalidacyjny, przykłady są czytelne a karty pracy przejrzyste).
Polecam serdecznie.
Wiele bezpłatnych materiałów z matematyki znajduje się na mojej stronie www.matematykauczy.pl

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Matematyka uczy

Zapraszam do świata matematyki, w którym nie ma nudy. Od ponad 20 lat jestem związana z edukacją matematyczną młodego i starszego pokolenia, magister matematyki i informatyki Politechniki Zielonogórskiej. Moje doświadczenia z edukacją, dla niektórych "bardzo trudnego" przedmiotu, sprawia że mogę polecić sprawdzone pod względem dydaktycznym karty pracy, które można wykorzystywać na swoich lekcjach lub w domu.W nauczaniu najważniejsza dla mnie jest przyjazna atmosfera i dobra relacja z dziećmi i młodzieżą, jest to mój sposób na sukces w uczeniu matematyki.Moi uczniowie często mówią, że wolą mieć cały dzień matematykę niż inny przedmiot.Dzielę się wskazówkami i gotowymi materiałami, które można śmiało wykorzystać na swoich zajęciach ale również w domu z dziećmi.Od kilku lat pracuję również z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, było to dla mnie duże wyzwanie. Dotarcie z treściami matematycznymi do dzieci z typowymi trudnościami w matematyce, nie jest łatwe. Jednak pomysły same mi przychodziły do głowy. Mogę śmiało powiedzieć, że każdy może polubić matematykę. 🙂Zapraszam serdecznie na moją stronę poświęconą matematyce:- rozwiązane zadania,- ciekawe pomysły,- bezpłatne strony z kartami pracy,- wiele pomocy dydaktycznych dla nauczycieli i chętnych rodziców również z edukacji domowej.Strona: https://www.matematykauczy.pl/Fb: https://www.facebook.com/matematykauczy/Serdecznie pozdrawiam.Dorota

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *