Przysłówek – detektywi

Materiał cyfrowy

Przysłówek – detektywi – zestaw zawiera 3 karty dla grup, każda z jednym pytaniem przysłówka, zestaw słów, jedną kartę “PUŁAPKA” na wypisanie słów, które nie są przysłówkami oraz wklejki do wypisania i wklejenia do zeszytu.

Dzielimy uczniów na grupy, każda grupa dostaje kartę z innym pytaniem i wśród rozwieszonych słów szuka odpowiednich przysłówków. Na kartę oznaczoną “PUŁAPKA” wpisujemy słowa, które nie są przysłówkami (w zestawie są to przymiotniki i wyrażenia przyimkowe). Sprawdzamy poprawność wykonania zadania i następnie uczniowie wypełniają swoje karty, które wklejają do zeszytów.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5
Przedmiot Język polski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Blue School

Blue School - Monika Czerkas - polonistka, pedagog, trener. Lubię swoją pracę i nieustannie poszukuję pomysłów na kreatywne zajęcia, zaciekawienie uczniów i pobudzenie do działania. Na lekcjach stosuję TIK, elementy programowania, ale również pracę z papierem czy działania twórcze. Stawiam na relacje. Dzielę się swoimi pomysłami na zajęcia, wierzę, że oddolnie możemy zmienić szkołę. Zapraszam: http://blue-school.blogspot.com/
Prywatnie fanka literatury fantasy i czarnych kotów.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *