Quizy z tabliczki mnożenia

Udostępniam quizy z tabliczki mnożenia, które wykorzystuję w swojej pracy. Uczniowie otrzymują zadanie domowe, aby potrenować tabliczkę mnożenia. Generuję kod dostępu, który podaje uczniom, a ja widzę wyniki i to w jaki sposób radzą sobie z tabliczką mnożenia.
W quiz można zagrać raz (ograniczenia ustawia nauczyciel) lub wiele razy (motywujemy ucznia do podjęcia kolejnych prób i uzyskania lepszego wyniku). Osiągamy cel, że uczniowie zapamiętują tabliczkę mnożenia.
Ja udostępniam kody na stronie szkoły, aby wszyscy chętni uczniowie mogli doskonalić znajomość TM.
Szczegóły Internetowego Konkursu z Tabliczki Mnożenia znajdują się na moim blogu (link w dokumencie)
#quiz

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .docx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja

Matmistrz

Metody nauczania, które stosuję w pracy, zachęcają młodych ludzi do rozwijania swoich zdolności i przynoszą efekty w postaci wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty. Jednak najbardziej jestem dumna z tego, że sprawiam, iż matematyka staje się przyjazna dzieciom, że wspólnie szukamy jej we wszystkich dziedzinach życia, odkrywamy jej znaczenie i piękno. Uczniowie pod moim kierunkiem nie tylko rozwijają się, ale pokonują swoje ograniczenia, czasem sięgają nawet po najwyższe nagrody- medale na mistrzostwach świata w Speed Stacking.
Prowadzę bloga https://matmistrz.blogspot.com, na którym umieszczam opracowane przeze mnie materiały. Być może staną się one inspiracją dla nauczycieli-młodych oraz tych z doświadczeniem, ale nadal poszukujących nowych pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć.

Mam także doskonale opracowane materiały z innych przedmiotów, które z powodzeniem mogą być wykorzystane na lekcjach.

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *