Nauczyciel jako twórca w Internecie

Zapraszamy do obejrzenia naszego pierwszego live’a : „Nauczyciel jako Twórca w Internecie”, do którego zaprosiliśmy Martę Czyrkiewicz Inspire – Matematyka Szkoła Podstawowa oraz Anię Zajączek.

Rozmawialiśmy o:

  • nowych możliwościach dla nauczycieli, którzy tworzą swoje materiały na lekcje
  • doświadczeniach z poszanowaniem prawa własności intelektualnej /praw autorskich
  • umiejętnościach sprzedaży i promocji potrzebnych do działania
  • możliwościach jakie daje platforma złotynauczyciel.pl
  • możliwościach jakie dają media społecznościowe: Pineterest, Tik Tok, Facebook, Instagram

A teraz kilka słów o naszych Gościach:

Ania Zajączek – „Myślę o sobie jak o nauczycielu z pasją: Lubię wyszukiwać mocne strony dzieci i wspierać je, rozwijać talenty. Przedstawić wiedzę w przystępny sposób, dobrać odpowiednie gry i zabawy, tworzyć kolorowe karty pracy, czytelne plansze edukacyjne a wszystko to w nietuzinkowym stylu”. Prace Ani skierowane są dla Przedszkola, możecie je znaleźć na naszej platformie na profilu „Ania Zajączek”.

Marta Czyrkiewicz – ” Tworzę matematyczne materiały edukacyjne dla nauczycieli z całego świata. Współpracuję z zagranicznymi portalami, takimi jak Teachers Pay Teachers i Amped Up Learning, dla których poszanowanie prawa własności intelektualnej i prawa autorskie (Copyright & Trademark) są bardzo ważne. Marketingowo działam dużo na Pinterest tworząc/współtworząc tematyczne tablice grupowe (collaborative boards) oraz biorąc udział w Pinning parties.”

Link do nagrania – https://fb.watch/9ilB0Zq3Ut/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *