GRA MEMORY DZIEŃ KOBIET
Zapraszamy do uczczenia Dnia Kobiet wraz z naszą nową grą „Memory Dzień Kobiet”!
W tym wyjątkowym dniu chcemy podkreślić siłę, delikatność i piękno kobiecej tożsamości poprzez naszą grę „Memory Dzień Kobiet”. Ta gra nie tylko zapewni naszym uczniom rozrywkę, ale także będzie okazją do refleksji nad znaczeniem tego wyjątkowego dnia.
Zaprojektowana z myślą o uczczeniu kobiecej siły i piękna, „Memory Dzień Kobiet” jest pełna symboli, które kojarzą się z siłą i delikatnością kobiecej natury. Kwiaty, serca- to tylko niektóre z symboli, które ozdabiają karty tej wyjątkowej gry.
Dlatego też zachęcamy do wprowadzenia „Memory Dzień Kobiet” na naszych zajęciach języka polskiego, aby uczcić to wyjątkowe święto w sposób inspirujący i zabawny.
Gra zawiera 12 symboli kojarzących się z Dniem Kobiet.
Ostatnio przeglądane materiały
-
Ja mam… Kto ma? Konrad Wallenrod
-
BAŚŃ – 9 kart pracy – kl. 4-5 – ćwiczenia redakcyjne
-
Chemia. Klasa 7. Prawa i reakcje chemiczne. Równania reakcji chemicznych. Zapisywanie równań reakcji chemicznych. Powtórzenie wiadomości w formie gry online. Konspekt lekcji wraz z wszystkimi niezbędnymi materiałami. Wersja rozszerzona o obliczanie masy cząsteczkowej i obliczenia stechiometryczne. MOC powtórki.
| GALERIA |
|
| Kategorie ogólne | Szkoła podstawowa (klasy 1-3) |
| Klasa/wiek | 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3 |
| Przedmiot | Język polski |
| Dokumenty | |
| Pliki graficzne | |
| Pliki wideo | |
| Pliki audio | |
| Download Tag | jezykpolski, zabawa, zadania, zadanie |
| Instrukcja | |
| Liczba stron wraz z stroną tytułową | 3 |
| Czy materiał zawiera odpowiedzi? | Nie |
| Przeznaczenie materiału | dla nauczyciela, dla rodzica |
| Dodatkowe notatki dla rodzica | |
| Średni czas aktywności | do 45 min |
| Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności |



Napisz recenzję
Zostaw swoją odpowiedź Anuluj odpowiedź